Publications Office of the EU
Îndepărtarea arborilor, arbuștilor, plantelor, pajiștilor de tuns, turbăriilor de tuns, protecția siturilor de plante rare din Parcul Național Poleski în 2025 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Îndepărtarea arborilor, arbuștilor, plantelor, pajiștilor de tuns, turbăriilor de tuns, protecția siturilor de plante rare din Parcul Național Poleski în 2025

  • Contract atribuit
    22/10/2025
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Poleski Park Narodowy
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL811 Bialski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77000000 Servicii pentru agricultură, silvicultură, horticultură, acvacultură şi apicultură
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
171,509.80 PLN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

1. îndepărtarea culturilor arabile fără îndepărtarea biomasei (22,33 ha) 2. îndepărtarea culturilor arabile cu îndepărtarea biomasei (4,55 ha) 3. cosirea pajiștilor și pajiștilor cu îndepărtarea biomasei cosite (8,59 ha) 4. îndepărtarea arborilor și arbuștilor cu îndepărtarea biomasei (2,75 ha) 5. vânarea speciilor alogene (0,14 ha) 6. îndepărtarea arborilor și arbuștilor din specii alogene (2,85 ha)

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Wykonanie części prac z polegających na usuwaniu drzew i krzewów lub odrośli drzew i krzewów lub wykaszaniu bez użycia narzędzi mechanicznych - 40%.
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
171,509.80 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Zakład Usług Leśnych Zbigniew Marciniak
Adresa poștală:
Localitatea: Sobibór
Codul poștal: 22-200 Włodawa
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.