Publications Office of the EU
Republica Cehă-Praga: Camioane-platformă utilizate în gări - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Republica Cehă-Praga: Camioane-platformă utilizate în gări

  • Publicată
    31/05/2017
  • Termenul-limită
    13/07/2017
  • Deschiderea ofertelor
    13/07/2017
  • Contract atribuit
    18/01/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
České dráhy, a.s.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ0 Česko
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42415300 Camioane-platformă utilizate în gări
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
17,600,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
17,600,000.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem Rámcové dohody je sjednání podmínek pro dodávky manipulačních vozíků, dle zadané technické specifikace, používaných v provozních jednotkách zadavatele pro dopravu materiálu.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: České dráhy, a.s.
Numărul de înregistrare național: 70994226
Adresa poștală: Nábřeží L. Svobody 1222/12
Localitatea: Praha 1
Codul NUTS: CZ0
Codul poștal: 110 15
Țara: CZE
Persoană de contact: Ing. Martin Stejskal
Adresa principală: http://www.cd.cz
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
13/07/2017 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
17,600,000.00 CZK
Valoare contractată finală
17,600,000.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: TPC Industrz Czech Republic, a.s.
Adresa poștală: Biskupský dvůr 2095/8
Localitatea: Praha 1-Nové Město
Codul poștal: 110 00
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.