Publications Office of the EU
Ungaria-Siófok: Servicii bancare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungaria-Siófok: Servicii bancare

  • Publicată
    15/06/2013
  • Termenul-limită
    24/06/2013
  • Contract atribuit
    08/08/2013
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Locul de executare
NUTS code: HU232 Somogy
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
66110000 Servicii bancare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
674,000,000.00 HUF
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
674,000,000.00 HUF
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Adresa poștală: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Localitatea: Budapest
Codul poștal: 1055
Țara: HUN
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
674,000,000.00 HUF
Valoare contractată finală
674,000,000.00 HUF
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Adresa poștală: Lechner Ödön fasor 9.
Localitatea: Budapest
Codul poștal: 1095
Țara: HUN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.