Publications Office of the EU
RO-Craiova: Antibacterieni pentru uz sistemic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Craiova: Antibacterieni pentru uz sistemic

  • Anunțată
    13/06/2012
  • Publicată
    11/10/2012
  • Termenul-limită
    06/11/2012
  • Deschiderea ofertelor
    26/11/2012
  • Contract atribuit
    03/01/2013
  • Astăzi
    07/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,674,777.32 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,152,929.14 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
273
Numărul de referință al procedurii
8146/6.9.2012
Descriere

Acord cadru pentru furnizarea medicamentelor utilizate la tratamentul pacientilor internati in unitati cu specific infectios si de tbc.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/11/2012 18:00
Codul CPV

33651100 - Antibacterieni pentru uz sistemic

33600000 - Produse farmaceutice

33675000 - Antihistaminice pentru uz sistemic

33631500 - Corticosteroizi de uz dermatologic şi preparate dermatologice

33621300 - Preparate împotriva anemiei

33621100 - Antitrombotice

33642200 - Corticosteroizi pentru uz sistemic

33661000 - Medicamente pentru sistemul nervos

33613000 - Laxative

33632200 - Miorelaxanţi

33692210 - Soluţii pentru nutriţie parenterală

33615100 - Insulină

33691200 - Antihelmintice

33617000 - Suplimente minerale

33651000 - Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic

33651500 - Imunoseruri şi imunoglobuline

33661700 - Alte medicamente pentru sistemul nervos

33622300 - Diuretice

33622100 - Medicamente utilizate în cardiologie

33641200 - Alte medicamente pentru ginecologie

33661100 - Anestezice

33692700 - Soluţii de glucoză

33610000 - Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism

33631000 - Medicamente utilizate în dermatologie

33692500 - Soluţii injectabile

33614000 - Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale

33673000 - Medicamente împotriva maladiilor obstructive ale căilor respiratorii

33631400 - Antibiotice şi medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic

33631600 - Antiseptice şi dezinfectante

33621400 - Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii

33621200 - Antihemoragice

33621000 - Medicamente pentru sânge şi pentru organele hematopoietice

33611000 - Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate

33622800 - Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin

33622600 - Betablocanţi

33632100 - Antiinflamatoare şi antireumatismale

33691100 - Antiprotozoare

33670000 - Medicamente pentru sistemul respirator

33651200 - Antimicotice pentru uz sistemic

33651400 - Antivirale pentru uz sistemic

33661600 - Psihoanaleptice

33622200 - Antihipertensive

33622000 - Medicamente pentru sistemul cardiovascular

33661200 - Analgezice

33612000 - Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale

33631100 - Antifungice de uz dermatologic

33631300 - Medicamente împotriva psoriazisului

33616000 - Vitamine

33692400 - Soluţii pentru perfuzii

Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.