Publications Office of the EU
Cehia-Olomouc: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Olomouc: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi

  • Publicată
    28/07/2021
  • Termenul-limită
    24/08/2021
  • Deschiderea ofertelor
    24/08/2021
  • Contract atribuit
    15/09/2021
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Locul de executare
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
154,251,800.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
9,453,782.95 CZK
Numărul de referință al procedurii
SP8186/2021-521101
Descriere

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/08/2021 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
154,251,800.00 CZK
Valoare contractată finală
9,453,782.95 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: KAVYL, spol. s r.o.
Adresa poștală: Mohelno 452/1
Localitatea: Mohelno
Codul poștal: 67575
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.