Publications Office of the EU
Germania-Sulzfeld: Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Germania-Sulzfeld: Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale

  • Publicată
    20/07/2021
  • Termenul-limită
    07/09/2021
  • Deschiderea ofertelor
    07/09/2021
  • Contract atribuit
    19/01/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Bürgermeisteramt Sulzfeld
Locul de executare
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Locația achizitorului
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45214220 Lucrări de construcţii de şcoli gimnaziale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
0.01 EUR
Numărul de referință al procedurii
SSULZ-2021-0016
Descriere

Lucrări de construcții uscate n DIN 18340 – BA2
Insulele

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Bürgermeisteramt Sulzfeld
Adresa poștală: Rathausplatz 1
Localitatea: Sulzfeld
Codul NUTS: DE123
Codul poștal: 75056
Țara: DEU
Adresa principală: www.sulzfeld.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/09/2021 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
0.01 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: escoo GmbH
Adresa poștală: Besigheimer 54/1
Localitatea: Heilbronn
Codul poștal: 74074
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.