Publications Office of the EU
Italia-Barletta: Diverse accesorii de mobilier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Italia-Barletta: Diverse accesorii de mobilier

  • Contract atribuit
    17/12/2015
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39290000 Diverse accesorii de mobilier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
263,821.20
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
171,505.12 EUR
Numărul de referință al procedurii
bando di gara n.12/2015
Descriere

L'oggetto dell'appalto consiste nella fornitura e la posa di arredi e attrezzature, elementi illuminanti comprese le opere complementari per il corretto funzionamento delle stesse necessari per la realizzazione dell'allestimento ed arredamento dei locali destinati ai servizi di accoglienza biglietteria -bookshop, guardaroba, conferenze ed attività didattica del Museo Civco di Barletta -Castello Svevo.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Codul CPV

39290000 - Diverse accesorii de mobilier

39100000 - Mobilier

Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
263,821.20
Valoare contractată finală
171,505.12 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Albanese Industriarredi Srl
Adresa poștală:
Localitatea: Termini Imerese
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.