Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Apeldoorn: Servicii de învăţământ primar - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ţările de Jos-Apeldoorn: Servicii de învăţământ primar

  • Publicată
    29/04/2022
  • Termenul-limită
    13/06/2022
  • Contract atribuit
    13/07/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Stichting PCBO Apeldoorn
Locul de executare
NUTS code: NL Nederland
Locația achizitorului
NUTS code: NL Nederland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
80100000 Servicii de învăţământ primar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
300,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
300,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
PCBO.1724
Descriere

PCBO Apeldoorn (aanbestedende dienst, Opdrachtgever) wenst met één (1) inschrijver (Opdrachtnemer) een raamovereenkomst te sluiten, waarvan gedurende vier (4) jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer (1) één jaar, opdrachten voor de levering van sanitaire voorzieningen, inclusief service en onderhoud, aan alle locaties van PCBO Apeldoorn kunnen worden geplaatst. De beoogde ingangsdatum van deze raamovereenkomst is 1 augustus 2022.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Stichting PCBO Apeldoorn
Numărul de înregistrare național: 541647144
Adresa poștală: Jean Monnetpark 27
Localitatea: Apeldoorn
Codul NUTS: NL
Codul poștal: 7336 BA
Țara: NLD
Persoană de contact: Daan van Asperen
Adresa principală: http://www.pcboapeldoorn.nl
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/0523d58f2069ea9a76d5efdf17cbc317
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
300,000.00 EUR
Valoare contractată finală
300,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Elis Nederland B.V.
Adresa poștală: P. Calandweg 2
Localitatea: ARNHEM
Codul poștal: 6827BK
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.