Publications Office of the EU
Polonia-Turek: Produse farmaceutice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Turek: Produse farmaceutice

  • Publicată
    28/10/2016
  • Termenul-limită
    06/12/2016
  • Deschiderea ofertelor
    06/12/2016
  • Contract atribuit
    01/02/2017
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
Locul de executare
NUTS code: PL414 Koniński
Locația achizitorului
NUTS code: PL414 Koniński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33600000 Produse farmaceutice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
315,770.64 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,184,861.59 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
14
Numărul de referință al procedurii
PN XVI/2016
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku określonych w 14 pakietach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości znajdują się w Załączniku nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku
Adresa poștală: ul. Poduchowne 1
Localitatea: Turek
Codul NUTS: PL414
Codul poștal: 62-700
Țara: POL
Persoană de contact: Urszula Niedbalska
Adresa principală: www.szpital.turek.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/12/2016 09:15
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.