Publications Office of the EU
Spania-Fuenlabrada: Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Fuenlabrada: Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii

  • Publicată
    31/12/2021
  • Termenul-limită
    08/02/2022
  • Deschiderea ofertelor
    09/03/2022
  • Contract atribuit
    20/04/2022
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Locul de executare
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locația achizitorului
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
18100000 Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,062,063.58 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
632,336.25 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
PA SUM 22-006
Descriere

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Numărul de înregistrare național: Q2801276C
Adresa poștală: Camino del molino, 2
Localitatea: FUENLABRADA
Codul NUTS: ES30
Codul poștal: 28942
Țara: ESP
Adresa principală: www.madrid.org
Electronic via:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/03/2022 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.