Publications Office of the EU
Italia-Novara: Servicii de agenţii de recuperare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Novara: Servicii de agenţii de recuperare

  • Publicată
    27/01/2017
  • Termenul-limită
    27/02/2017
  • Contract atribuit
    13/03/2017
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stazione Appaltante Unica Provincia di Novara
Locul de executare
NUTS code: ITC15 Novara
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79940000 Servicii de agenţii de recuperare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
318,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
62,400.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
1/2017 — CIG: 6947288B69
Descriere

ID.1/2017 — CIG: 6947288B69 — Stazione Unica Appaltante provincia di Novara per il Comune di Bellinzago Novarese — Affidamento in concessione del servizio di accertamento e riscossione dell'imposta comunale sulla pubblicità e del servizio di pubbliche affissioni dal 1.4.2017 al 31.12.2020.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
318,000.00 EUR
Valoare contractată finală
62,400.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: San Marco SpA
Adresa poștală: Via Gorizia 56
Localitatea: Lecco
Codul poștal: 23900
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.