Publications Office of the EU
Polonia-Suchedniów: Servicii pentru silvicultură - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Suchedniów: Servicii pentru silvicultură

  • Publicată
    01/12/2021
  • Termenul-limită
    14/12/2021
  • Anulată
    08/02/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suchedniów
Locul de executare
NUTS code: PL721 Kielecki
Locația achizitorului
NUTS code: PL721 Kielecki
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77200000 Servicii pentru silvicultură
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,578,648.95 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
19
Numărul de referință al procedurii
SA.270.9.3.2021
Descriere

1) Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt.
1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o
lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki
drewna oraz nasiennictwa i selekcji, turystycznego zagospodarowania lasu, użytkowania ubocznego i edukacji,
do wykonania na terenie Nadleśnictwa Suchedniów w roku 2022.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony
lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa i selekcji, turystycznego
zagospodarowania lasu, użytkowania ubocznego i edukacji, wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ, na który
składają się:
Załącznik nr 3.1. – rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji;
Załącznik nr 3.2. – układ sortymentowy pozyskania drewna;
Załącznik nr 3.3. – zestawienie odległości i warunków zrywki drewna;
Załącznik nr 3.4. – zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego;
Załącznik nr 3.5. – informacja o stosowaniu możliwych technologii pozyskania drewna;
3) Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 3.1. - 3.3. oraz 3.5. mają charakter szacunkowy.
4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa Decyzja
nr 19 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 17 marca 2021 r. w sprawie wprowadzenia do
stosowania „Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych" w jednostkach organizacyjnych Lasów
Państwowych. Określony z tej decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych
prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia stanowił podstawę określenia wymagań
jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zawartych w
Załączniku nr 4 do SWZ (Opisu standardu technologii wykonawstwa prac leśnych)

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Skarb Państwa – Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Suchedniów
Adresa poștală: 26-130 Suchedniów, ul. Bodzentyńska 16, Polska
Localitatea: Suchedniów
Codul NUTS: PL721
Codul poștal: 26-130
Țara: POL
Persoană de contact: Krystyna Glijer
Adresa principală: https://suchedniow.radom.lasy.gov.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/12/2021 10:10
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.