Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Amersfoort: Servicii de auditare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ţările de Jos-Amersfoort: Servicii de auditare

  • Publicată
    24/11/2020
  • Termenul-limită
    25/01/2021
  • Contract atribuit
    03/08/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Het Waterschapshuis
Locul de executare
NUTS code: NL Nederland
Locația achizitorului
NUTS code: NL Nederland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79212000 Servicii de auditare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
750,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
695,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Z1645
Descriere

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Het Waterschapshuis
Numărul de înregistrare național: 31682635
Adresa poștală: Stationsplein 89
Localitatea: Amersfoort
Codul NUTS: NL
Codul poștal: 3818 LE
Țara: NLD
Persoană de contact: Stefan de Jong
Adresa principală: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
750,000.00 EUR
Valoare contractată finală
695,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Adresa poștală: Baron de Coubertinlaan 1
Localitatea: ZOETERMEER
Codul poștal: 2719EN
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.