Publications Office of the EU
Letonia-Augšdaugavas novads: Diverse utilaje de uz general şi special - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letonia-Augšdaugavas novads: Diverse utilaje de uz general şi special

  • Publicată
    28/04/2023
  • Termenul-limită
    27/06/2023
  • Anulată
    04/07/2023
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Canceled
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Atkritumu Apsaimniekošanas Dienvidlatgales Starppašvaldību Organizācija”
Locul de executare
NUTS code: LV005 Latgale
Locația achizitorului
NUTS code: LV005 Latgale
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42900000 Diverse utilaje de uz general şi special
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
270,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
SIA AADSO 2023/3
Descriere

Specializētās tehnikas vienības pārstrādes galaprodukta dalīšanai frakcijās piegāde (SAM 5.2.1.2. IETVAROS)

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Atkritumu Apsaimniekošanas Dienvidlatgales Starppašvaldību Organizācija”
Numărul de înregistrare național: 41503029988
Adresa poștală: “Cinīši”
Localitatea: Demenes pagasts, Augšdaugavas novads
Codul NUTS: LV005
Codul poștal: LV-5442
Țara: LVA
Persoană de contact: Kaspars Laizāns
Adresa principală: http://aadso.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=154&Itemid=139
Electronic via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/100295
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
270,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.