Publications Office of the EU
Polonia-Lubraniec: Vehicule de pompieri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Lubraniec: Vehicule de pompieri

  • Publicată
    16/07/2013
  • Termenul-limită
    22/08/2013
  • Deschiderea ofertelor
    22/08/2013
  • Contract atribuit
    29/08/2013
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubrańcu
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144210 Vehicule de pompieri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
917,700.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
919,080.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
OSP.ZP.1.1.2013
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją chemiczno-ekologiczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubrańcu. Samochód fabrycznie nowy, rok produkcji 2013.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Urząd Miejski w Lubrańcu
Numărul de înregistrare național: 000531039
Adresa poștală: Brzeska 49
Localitatea: Lubraniec
Codul poștal: 87-890
Țara: POL
Persoană de contact: Urząd Miejski w Lubrańcu
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/08/2013 09:30
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
917,700.00 PLN
Valoare contractată finală
919,080.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" Sp. z o.o.
Adresa poștală: Korwinów, ul. Okólna 15
Localitatea: Wrzosowa
Codul poștal: 42-263
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.