Publications Office of the EU
Resursstöd konsulttjänster, plansamordnare/uppdragsledare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Resursstöd konsulttjänster, plansamordnare/uppdragsledare

  • Publicată
    09/11/2023
  • Termenul-limită
    11/12/2023
  • Deschiderea ofertelor
    12/12/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Göteborgs Stad, Exploateringsförvaltningen
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71240000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
15,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
EXF-2023-02896
Descriere

Exploateringsförvaltningen avser att upphandla konsulttjänster avseende ”Resursstöd konsulttjänster, plansamordnare/uppdragsledare”. Syftet är att teckna ramavtal. Avtalet innebär att vara plansamordnare/uppdragsledare för allmän plats, som en del i exploateringsförvaltningens arbete med stadens detaljplaner.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1253&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=1253&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/12/2023 00:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu: Kompetens
Tip: quality
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
15,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Pontarius AB
Adresa poștală:
Localitatea: Stockholm
Codul poștal: 10138
Țara:
Denumirea oficială: Urbanista Stad AB
Adresa poștală:
Localitatea: GÖTEBORG
Codul poștal: 41103
Țara:
Denumirea oficială: ÅF-Infrastructure AB
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 16999
Țara:
Denumirea oficială: MEXL. AB
Adresa poștală:
Localitatea: Uddevalla
Codul poștal: 451 34
Țara:
Denumirea oficială: Trivector Traffic AB
Adresa poștală:
Localitatea: LUND
Codul poștal: 222 36
Țara:
Denumirea oficială: Landskapsgruppen AB
Adresa poștală:
Localitatea: GÖTEBORG
Codul poștal: 41104
Țara:
Denumirea oficială: SWECO Sverige AB
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM
Codul poștal: 10026
Țara:
Denumirea oficială: WSP Sverige AB
Adresa poștală:
Localitatea: STOCKHOLM-GLOBEN
Codul poștal: 12188
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.