Publications Office of the EU
„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi

  • Publicată
    11/03/2026
  • Termenul-limită
    20/04/2026
  • Deschiderea ofertelor
    20/04/2026
  • Contract atribuit
    24/07/2026
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SNTFC "CFR CALATORI" S.A.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34631000 Piese pentru locomotive sau material rulant
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,544,100.00 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
SNTFCMR 5/2026 -;RO11054545-2026, poz. 622
Descriere

„Elemente elastice material rulant” – împărțită în 3 loturi, astfel: Lot 1: „Element elastic LB 2084”; Lot 2: „Elemente elastice cu 3 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice”; Lot 3: „Elemente elastice cu 5 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice”. Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare cu 11-zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.e-licitatie.ro
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.e-licitatie.ro
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/04/2026 14:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.