Publications Office of the EU
Bulgaria-Kozloduy: Servicii de reparare şi întreţinere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Kozloduy: Servicii de reparare şi întreţinere

  • Publicată
    12/08/2022
  • Termenul-limită
    12/09/2022
  • Deschiderea ofertelor
    14/09/2022
  • Contract atribuit
    28/03/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Locul de executare
NUTS code: BG313 Враца
Locația achizitorului
NUTS code: BG313 Враца
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
699,900.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
807,814.10 BGN
Numărul de referință al procedurii
49446
Descriere

Съгласно заводската документация и дългосрочен график е необходимо извършване основен ремонт на силов трансформатор 220kV/6.3/6.3kV.
Предметът на поръчката включва основен ремонт на силов трансформатор 2ТБ 220±12х1.25%/6.3/6.3кV, съгласно Приложение № 1 от Техническо задание №21.БПС.ТЗ.37, включително установените дефекти след махане на камбаната на трансформатора.
Трансформатор 2ТБ e в защитената зона на "АЕЦ Козлодуй" ЕАД и не е свързан със системите по безопасност.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/219879
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/09/2022 13:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
699,900.00 BGN
Valoare contractată finală
807,814.10 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: АТОМЕНЕРГОРЕМОНТ АД
Adresa poștală: ПЛОЩАДКА АЕЦ
Localitatea: гр. Козлодуй
Codul poștal: 3321
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.