Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Piese pentru turbine cu aburi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Polonia-Varşovia: Piese pentru turbine cu aburi

  • Publicată
    20/01/2023
  • Termenul-limită
    28/02/2023
  • Contract atribuit
    24/10/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
PGE Energia Ciepła S.A.
Locul de executare
NUTS code: PL814 Lubelski
Locația achizitorului
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42113100 Piese pentru turbine cu aburi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,644,500.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
POST/PEC/PEC/ZSL/01366/2022
Descriere

Przedmiotem Zamówienia są: Sukcesywne dostawy części zamiennych do remontów turbozespołu parowego dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: PGE Energia Ciepła S.A.
Numărul de înregistrare național: KRS: 0000013479
Adresa poștală: Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59
Localitatea: Warszawa
Codul NUTS: PL911
Codul poștal: 00-120
Țara: POL
Persoană de contact: Andrzej Kamiński
Adresa principală: www.pgeenergiaciepla.pl
Electronic via:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
2,644,500.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ansaldo Energia S.p.A.
Adresa poștală:
Localitatea: GENOVA
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.