Publications Office of the EU
Orașul Ehrenfriedersdorf, renovarea Röhrgraben, planificarea structurilor de inginerie HOAI § 41 ff. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Orașul Ehrenfriedersdorf, renovarea Röhrgraben, planificarea structurilor de inginerie HOAI § 41 ff.

  • Publicată
    14/10/2024
  • Termenul-limită
    18/10/2024
  • Deschiderea ofertelor
    19/10/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Stadtverwaltung Ehrenfriedersdorf
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DED42 Erzgebirgskreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71322000 Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
343,200.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
EFD_RÖH_ING_24
Descriere

Orașul Ehrenfriedersdorf, renovarea Röhrgraben, planificarea structurilor de inginerie HOAI § 41 ff.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.evergabe.de/unterlagen/0191c6a5-876e-4adc-bf1b-e3e2d0f27451/zustellweg-auswaehlen
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.evergabe.de/unterlagen/0191c6a5-876e-4adc-bf1b-e3e2d0f27451/zustellweg-auswaehlen
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/10/2024 10:00
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Analyse der Aufgabenstellung und Projektanforderungen
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 25
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Projektabwicklung
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 25
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Organisation, Qualifikation und Erfahrung - Personal
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 25
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Verfügbarkeit
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Angebotsvergleichshonorar
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 20
Valoarea estimată
343,200.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.