Publications Office of the EU
Germania-Marburg: Lucrări de acoperire cu ipsos - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Marburg: Lucrări de acoperire cu ipsos

  • Publicată
    27/01/2023
  • Termenul-limită
    07/03/2023
  • Deschiderea ofertelor
    07/03/2023
  • Contract atribuit
    15/05/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Locul de executare
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Locația achizitorului
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45324000 Lucrări de acoperire cu ipsos
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
415,890.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
500,214.84 EUR
Numărul de referință al procedurii
2023000358
Descriere

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/03/2023 10:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
415,890.00 EUR
Valoare contractată finală
500,214.84 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Akudeck GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Kirchhain
Codul poștal: 35274
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.