Publications Office of the EU
Franţa-Avignon: Servicii de distribuire a mâncării - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Avignon: Servicii de distribuire a mâncării

  • Publicată
    25/04/2018
  • Termenul-limită
    25/05/2018
  • Deschiderea ofertelor
    01/06/2018
  • Contract atribuit
    06/08/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
CCAS Avignon
Locul de executare
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Locația achizitorului
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55320000 Servicii de distribuire a mâncării
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,340,561.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
326,404.20 EUR
Numărul de referință al procedurii
2018FCS01
Descriere

Fourniture de repas préparés en liaison froide et de goûters pour les structures petite enfance du Centre communal d'action sociale de la Ville d'Avignon. le nombre de repas par an varie entre 88000 à 97000. le nombre de goûters varie entre 80000 et 92000. Le nombre de PAI varie entre 2500 repas et 4500 goûters.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: CCAS Avignon
Adresa poștală: 4 avenue de Saint-Jean
Localitatea: Avignon Cedex 1
Codul NUTS: FRL06
Codul poștal: 84010
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.ccas-avignon.fr
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_mv4MDERbP6
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/06/2018 08:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
1,340,561.00 EUR
Valoare contractată finală
326,404.20 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SAS Terres de cuisine
Adresa poștală: ZA La Horsière
Localitatea: Rognonas
Codul poștal: 13870
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.