-
Publicado12/09/2024
-
Prazo limite10/10/2024
-
Abertura das propostas11/10/2024
-
Adjudicado09/02/2025
-
Hoje02/09/2026
Ferramentas
„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“
Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на ремонт и поддържане (превантивно, текущо, и ремонтно-възстановителни работи при аварийни ситуации) на 47,008 км., както следва: улици в гр. Поморие с дължина - 38,708км. кв. Каменар - 6,700 км. общински път №BGS1142 - гр. Поморие - 1,600км. Описание на видовете СМР и дейности е представено в Приложение № В – Видове СМР и дейности.
https://app.eop.bg/today/425067
https://app.eop.bg/today/425067
Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.