-
Publicado27/06/2018
-
Prazo limite30/08/2018
-
Abertura das propostas31/08/2018
-
Adjudicado18/01/2019
-
Hoje02/09/2026
Ferramentas
Bulgária-Sófia: Contadores de electricidade
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Designação oficial: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Número de registo nacional: 130277958
Endereço postal: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Localidade: София
Códigos NUTS: BG411
Código postal: 1784
País: BGR
Pessoa de contacto: Светлана Илиева
Endereço principal: www.cez-rp.bg
Endereço postal: ул. Г. Бенковски № 50-9
Localidade: Хасково
Código postal: 6300
País: BGR
Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.