Publications Office of the EU
WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Esta página contém conteúdo gerado automaticamente para melhorar a facilidade de localização e a acessibilidade

- assinala códigos CPV detetados automaticamente no texto do procedimento

WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów

  • Publicado
    19/02/2024
  • Prazo limite
    28/03/2024
  • Abertura das propostas
    28/03/2024
  • Adjudicado
    11/10/2024
  • Hoje
    06/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Services
Renovável
No
Comprador
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Local de execução
NUTS code: Vários locais de execução
Localização do comprador
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Setor de atividade (CPV principal)
71220000 Serviços de design arquitectónico
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
Não disponível
Montante total final do contrato (sem IVA)
130,380.00 PLN
Número de referência do concurso
WM/SZP/PN/6/2024/G
Descrição

Przedmiotem zamówienia jest: 1)wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowej obejmującej przebudowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a92b oraz 90a 92a we Wrocławiu( dz. nr 13/3, 13/5 i 13/6 AM 15, obręb Plac Grunwaldzki), polegającej na termomodernizacji elewacji oraz budowę miejsc zbiórki odpadów wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji i uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu i uzyskaniem zgody administracji architektonicznobudowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych (Etap I); 2)pełnienie nadzoru autorskiego i dendrologicznego podczas realizacji przedsięwzięcia (Etap II). W etapie I: 1) Opracowanie koncepcji projektowej zawierającej propozycje kolorystyki elewacji wraz z wymianą okien oraz sposobu docieplenia, a także propozycje dla miejsc zbiórki odpadów ; 2) Pozyskanie mapy do celów projektowych; 3) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno budowlanej w zakresie elewacji budynków; 4) Opracowanie opinii dotyczącej budynku w zakresie stanu technicznego przegród zewnętrznych (ścian) wraz z ich zawilgoceniem, określenie metod ewentualnej naprawy i osuszenia; 5) Przestrzeganie zapisów prawa miejscowego, w tym zarządzenia nr 1217/19 Prezydenta Wrocławia z dnia 28 czerwca 2019r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni, 6) Przedstawienie koncepcji projektowej oraz Dokumentacji na dalszych etapach realizacji, do akceptacji Zamawiającego, na posiedzeniach zespołu zajmującego się uzgadnianiem dokumentacji we Wrocławskich Mieszkaniach Sp. z o.o.; 7) Opracowanie, złożenie wniosków oraz uzyskanie uzgodnień z konserwatorem zabytków, 8) Opracowanie, złożenie innych wniosków i opracowań technicznych niezbędnych do realizacji Dokumentacji oraz realizacji prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji; 9) Wykonanie Dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z ustawą Prawo Budowlane oraz ustawą Prawo zamówień publicznych, w szczególności zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalnoużytkowego, 10) Uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii, zezwoleń, opracowań potrzebnych do sporządzenia projektu budowlanego oraz uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu na wykonanie robót budowlanych/ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę z poświadczeniem o jej ostateczności; 11) Wykonanie projektu wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami (w tym ZUDP, WKZ, DWKZ,), włącznie z opracowaniem zgłoszenia robót budowlanych/ wniosku o wydanie decyzji pozwolenia na budowę i przekazaniem Zamawiającemu zaświadczenia o braku sprzeciwu/decyzji z urzędowym poświadczeniem jej ostateczności w terminie wskazanym w § 3 pkt 1 umowy. W etapie II: 1) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją (w wymiarze 5 wizyt projektanta); Wykonawca jest zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizacją przedsięwzięcia w zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w oparciu o zapisy § 2 niniejszej umowy; 2) Pełnienie nadzoru dendrologicznego w trakcie realizacji robót budowlanych (w wymiarze 5 wizyt dendrologa).

Modo de apresentação
Contacto eletrónico alternativo:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Podem ser apresentadas propostas
Apresentação por via eletrónica: necessário
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Não disponível
Condições de abertura do concurso (data)
28/03/2024 10:00
Local de execução
Código CPV

71220000 - Serviços de design arquitectónico

71240000 - Serviços de arquitectura, engenharia e planeamento

71500000 - Serviços relacionados com a construção

71320000 - Serviços de concepção técnica

71520000 - Serviços de supervisão da construção

71248000 - Supervisão de projecto e documentação

Método de adjudicação
Critério: Cena
Tipo: price
Descrição: Kryterium „Cena oferty brutto” – kryterium rozpatrywane będzie na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie przyzna 60 punktów, a każdej następnej ofercie zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Ponderação (percentagem, valor exato): 60
Critério: Doświadczenie projektanta (D)
Tipo: quality
Descrição: Doświadczenie projektanta (D) Wykonawca w ramach tego kryterium może wskazać jedną osobę, która będzie pełnić funkcję głównego projektanta posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności architektonicznej. Zamawiający wymaga, aby osoba, której doświadczenie będzie oceniane w tym kryterium, była jednocześnie osobą, która Wykonawca wykaże w „Wykazie osób”, celem potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający przyzna punkty w przedmiotowym kryterium za zatrudnienie do realizacji prac projektanta w specjalności architektonicznej posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania z doświadczeniem w sporządzaniu dokumentacji projektowej remontu lub przebudowy wielorodzinnego budynku o pow. użytkowej powyżej 900 m2. Zamawiający oceni realizacje wykonane w okresie ostatnich 8 lat przed upływem terminu składania ofert. W przypadku przedstawienia zadań wykonanych wcześniej niż 8 lat przed upływem terminu składania ofert, Zamawiający nie będzie brał ich pod uwagę w ocenie punktowej. Ocena zostanie przeprowadzona na podstawie danych uzupełnionych w tabeli, w formularzu ofertowym. Niewypełnienie tabeli formularza ofertowego w zakresie kryterium „doświadczenie projektanta” skutkować będzie naliczeniem 0 punktów w przedmiotowym kryterium. Błędne wypełnienie pozycji w tabeli lub podanie niekompletnych danych uniemożliwiających jednoznaczną ocenę doświadczenia projektanta spowoduje, że wykazana pozycja zawierająca błędy/braki nie będzie brana pod uwagę przy naliczaniu punktów w kryterium „doświadczenie projektanta”. Zamawiający przyzna punkty zgodnie z poniższą tabelą: Liczba wykonanych dokumentacji projektowych remontu lub przebudowy budynku o pow. użytkowej min 900 m2, zakończonych decyzją pozwolenia na budowę lub zgłoszeniem: 0 dokumentacji 0 pkt, 1 do 2 dokumentacje 10 pkt, 3 do 4 dokumentacje 20 pkt, 5 do 6 dokumentacji 30 pkt, 7 i więcej dokumentacji 40 pkt.
Ponderação (percentagem, valor exato): 40
Valor estimado
Não disponível
Valor final do contrato
130,380.00 PLN
Adjudicação do contrato
Designação oficial: DSW Projekt Sp. z o.o.,
Endereço postal:
Localidade: Chorzów
Código postal: 41-516
País:
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.