-
Publicado25/02/2025
-
Prazo limite25/03/2025
-
Abertura das propostas25/03/2025
-
Adjudicado26/05/2025
-
Hoje06/09/2026
Ferramentas
Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica
Predmet nabave je održavanje javne rasvjete na području Općine Gornja Stubica, što obuhvaća redoviti pregled objekata i uređaja javne rasvjete, održavanje i remont objekata i uređaja javne rasvjete, uključujući i nabavu i uskladištenje materijala potrebnog za održavanje te prateće radove i usluge. Javna rasvjeta su građevine i uređaji za rasvjetljavanje nerazvrstanih cesta, javnih prometnih površina na kojima nije dopušten promet motornim vozilima, javnih cesta koje prolaze kroz naselje, javnih parkirališta, javnih zelenih površina te drugih javnih površina školskog, zdravstvenog i drugog društvenog značaja u vlasništvu Općine Gornja Stubica. Izvršitelj je obvezan poslove održavanja javne rasvjete izvršavati u skladu sa zakonskim propisima koji reguliraju predmetnu djelatnost i aktima Općine Gornja Stubica. Temeljem provedenog postupka nabave sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od četiri godine. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog sporazuma. Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se četiri jednogodišnja ugovora o javnoj nabavi - ugovora o povjeravanju poslova obavljanja komunalne djelatnosti održavanja javne rasvjete, sukladno odredbama Zakona o komunalnom gospodarstvu (NN 68/18, 110/18, 32/20, 145/24). Ugovori o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se neposredno na temelju izvornih uvjeta određenih u okvirnom sporazumu. Izračun procijenjene vrijednosti nabave temelji se na maksimalnoj procijenjenoj vrijednosti svih ugovora za koje se predviđa da će se sklopiti na temelju okvirnog sporazuma za ukupno razdoblje njegova trajanja.
https://eojn.hr/tender-eo/38752
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Endereço postal:
Localidade: VELIKO TRGOVIŠĆE
Código postal: 49214
País:
Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.