-
Publicado11/12/2019
-
Prazo limite13/01/2020
-
Abertura das propostas14/01/2020
-
Adjudicado30/07/2020
-
Hoje02/09/2026
Ferramentas
Bulgária-Varna: Mobiliário (incl. de escritório), acessórios, aparelhos domésticos (excl. iluminação) e produtos de limpeza
Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка за дставка и монтаж на обзавеждане и оборудване по проект № BG05M9OP001-2.008-0004 „Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания“ в община Варна, процедура BG05M9OP001-2.008 „Подкрепа за лицата с увреждания“, приоритетна ос 2 „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014—2020 г. по обособени позиции. При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на 2 обекта за разкриване на Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания със „заместваща грижа“, в община Варна съгласно подробно разработени технически спецификации по обособени позиции.
Designação oficial: Община Варна
Número de registo nacional: 000093442
Endereço postal: бул. „Генерал Колев“ № 92, ет. 5
Localidade: Варна
Códigos NUTS: BG331
Código postal: 9000
País: BGR
Pessoa de contacto: Марина Драгова
Endereço principal: www.varna.bg
Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.