Publications Office of the EU
Упражняване на строителен надзор по време на строително-монтажни работи за внедряване на мерки за енергийна ефективност в сградата на Спортна зала „Хебър“ в гр. Пазарджик“ - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Упражняване на строителен надзор по време на строително-монтажни работи за внедряване на мерки за енергийна ефективност в сградата на Спортна зала „Хебър“ в гр. Пазарджик“

  • Publicado
    09/10/2024
  • Prazo limite
    07/11/2024
  • Abertura das propostas
    08/11/2024
  • Adjudicado
    17/12/2024
  • Hoje
    31/08/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Services
Renovável
No
Comprador
ОБЩИНА ПАЗАРДЖИК
Local de execução
NUTS code: Vários locais de execução
Localização do comprador
NUTS code: BG423 Пазарджик
Setor de atividade (CPV principal)
71500000 Serviços relacionados com a construção
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
26,666.67 BGN
Montante total final do contrato (sem IVA)
Não disponível
Número de referência do concurso
431506
Descrição

В обхвата на обществената поръчка са включени дейности по упражняване на строителен надзор по смисъла на чл. 166, ал. 1 от ЗУТ, контрол по спазването на изискванията по чл. 169, ал.1 и 3 и чл. 169б, ал. 1 от ЗУТ, по време на строително-монтажни работи за внедряване на мерки за енергийна ефективност в сградата на Спортна зала „Хебър“ в гр. Пазарджик“. В рамките на обществената поръчка следва да бъдат извършени услуги, включващи: Упражняване на строителен надзор по време на строителството до приемане и въвеждане в експлоатация на строежа в задължителния обхват, регламентиран в ЗУТ и подзаконовите нормативни актове по прилагането му; Изпълняване функциите на Координатор по безопасност и здраве, съгласно разпоредбите на Наредба № 2 от 22.03.2004 г. за минималните изисквания за здравословни и безопасни условия на труд при извършване на строителни и монтажни работи, вкл. изпълнение на всички задължения на Възложителя, предвидени в посочената Наредба; Изготвяне на Окончателен доклад за строежа, съгласно чл. 168, ал. 6 от ЗУТ и Наредба № 2 от 31.07.2003 г. за въвеждане в експлоатация на строежите в Република България и минимални гаранционни срокове за изпълнени строителни и монтажни работи, съоръжения и строителни обекти, и актуализиран Технически паспорт за строежа съгласно чл. 176а от ЗУТ и Наредба № 5 от 28.12.2006 г. за техническите паспорти на строежите; Управление на процесите на въвеждане в експлоатация до издаване на Удостоверение за въвеждане в експлоатация; Носене на отговорност по чл. 168 ал. 7 от ЗУТ до изтичане на гаранционните срокове за съответните видове СМР; Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“, неразделна част от документацията за обществената поръчка.

Modo de apresentação
Contacto eletrónico alternativo:
https://app.eop.bg/today/431506
Podem ser apresentadas propostas
Apresentação por via eletrónica: necessário
https://app.eop.bg/today/431506
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Não disponível
Condições de abertura do concurso (data)
08/11/2024 13:00
Método de adjudicação
най-ниска цена
Valor estimado
26,666.67 BGN
Valor final do contrato
Não disponível
Adjudicação do contrato
Designação oficial: Т 7 консулт ЕООД
Endereço postal:
Localidade: гр. Пловдив
Código postal: 4000
País:
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.