-
Publicado23/10/2015
-
Prazo limite02/12/2015
-
Abertura das propostas02/12/2015
-
Adjudicado28/12/2015
-
Hoje04/09/2026
Ferramentas
- assinala códigos CPV detetados automaticamente no texto do procedimento
Croácia-Rijeka: Gasóleos
Predmet nabave je godišnja opskrba brodova Jadrolinije brodskim gorivom namijenjenim za uporabu na plovnim objektima, i to:
— plinsko ulje obojeno plavom bojom C.I. Solvent Blue 35, označeno indikatorom C.I. Solvent Yellow 124 (N-etil-N-2–(1-izobutoksietoksi) etil-4-(fenilazo) anilin) u količini ne manjoj od 6 mg/l, a ne većoj od 9 mg/l, granične vrijednosti količine sumpora 0,1 % m/m, sukladno Uredbi o kvaliteti tekućih naftnih goriva (NN br. 113/13, 76/14, 56/15), Pravilniku o uvjetima i načinu oslobođenja plaćanja trošarine na energente koji se koriste kao pogonsko gorivo za plovidbu (NN br. 58/13, 72/13, 69/14, 157/14) i normi HRN EN 590, CPV oznaka: 09134000-7 „Plinska ulja” (Pravilnik o primjeni Jedinstvenog rječnika javne nabave, NN br. 6/12):, u okvirnoj količini od 37 000 000 litara godišnje;
— plinsko ulje sa 0,0 % udjela FAME (metilni esteri masnih kiselina), granične vrijednosti količine sumpora 0,1 % m/m, sukladno Uredbi o kvaliteti tekućih naftnih goriva (NN br. 113/13, 76/14, 56/15) i normi HRN EN 590, CPV oznaka: 09134000-7 „Plinska ulja”, (Pravilnik o primjeni Jedinstvenog rječnika javne nabave – NN br. 6/12) u okvirnoj količini od 11 000 000 litara godišnje;
Ponuda se podnosi za cjelokupan predmet nabave sukladno Troškovniku.
Sastavni dio dokumentacije za nadmetanje je Popis brodova lokalne i međunarodne plovidbe. Brodovi lokalnih linija koriste plinsko ulje obojano plavom bojom, razvrstani su prema plovnim područjima, navedena je odobrena kvota od strane Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture iskazana u litrama, mjesto krcanja pogonskog goriva i broj krcanja tijekom tjedna u vansezonskom i sezonskom periodu.
Brodovi međunarodnih linija koriste plinsko ulje sa 0,00 % udjela FAME. U Popisu brodova lokalne i međunarodne plovidbe navedena je luka ukrcaja pogonskog goriva, okvirne količine pogonskog goriva, mjesto krcanja pogonskog goriva i broj krcanja tijekom tjedna u sezonskom periodu.
Količine pogonskog goriva navedene u Troškovniku su okvirne. Naručitelj pridržava pravo izmjene luke ukrcaja ovisno o redu plovidbe.
Endereço postal: A. V. Holjevca 10
Localidade: Zagreb
Código postal: 10020
País: HRV
Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.