-
Publicado04/03/2026
-
Prazo limite08/04/2026
-
Abertura das propostas08/04/2026
-
Adjudicado09/06/2026
-
Hoje01/09/2026
Ferramentas
Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych 102E do lokomotyw EP08
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania 9 zestawów kołowych 102E do lokomotyw EP08. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
https://pkpintercity.eb2b.com.pl/
https://pkpintercity.eb2b.com.pl/
Endereço postal:
Localidade: Strzelce Opolskie
Código postal: 47-100
País:
Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.