Publications Office of the EU
Polónia-Szczecin: Dispositivos e produtos médicos variados - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polónia-Szczecin: Dispositivos e produtos médicos variados

  • Publicado
    04/07/2013
  • Prazo limite
    13/08/2013
  • Abertura das propostas
    13/08/2013
  • Adjudicado
    07/10/2013
  • Hoje
    05/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Supplies
Renovável
No
Comprador
Zachodniopomorskie Centrum Onkologii
Local de execução
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Localização do comprador
NUTS code: Não disponível
Setor de atividade (CPV principal)
33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
364,304.34 PLN
Montante total final do contrato (sem IVA)
316,485.65 PLN
Para mais informações, consultar cada lote
Número de lotes
7
Número de referência do concurso
PN-33/13
Descrição

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Oddziału Łóżkowego Radioterapii w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii o określonych wymaganiach funkcjonalnych.
Miejsce realizacji zamówienia: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie przy ul. Strzałowskiej 22, budynek dawnego Oddziału Onkologii Klinicznej – Oddział Łóżkowy Radioterapii.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi, oprócz dostawy, ustawienie i/lub montaż urządzenia, jego uruchomienie oraz przeszkolenie personelu.
Przedmiot zamówienia składa się z następujących pakietów:
Pakiet Nr 1.
1) wózek zabiegowy lekowy z nadstawką, 1 szt.
2) wózek zabiegowy opatrunkowy z nadstawką, 1 szt.
3) modułowa szafa transportowa wysoka, 1 szt.
4) modułowa szafa transportowa niska, 1 szt.
5) fotel mobilny wielofunkcyjny, 1 szt.
6) wózek medyczny mały, 1 szt.
7) wózek medyczny z nadstawką, 1 szt.
8) szafa na leki, 1 szt.
9) parawan teleskopowy do sali chorych, 28 szt.
10) parawan stojący 6-sekcyjny, 1 szt.
11) parawan stojący 7-sekcyjny, 1 szt.
12) szafa dla pacjentów 1-osobowa, 24 szt.
13) szafa dla pacjentów 2-osobowa, 15 szt.
Pakiet Nr 2.
1) kozetka wysoka z podnóżkiem, 1 szt.
2) kozetka drewniana do EKG, 1 szt.
3) taboret medyczny mobilny obrotowy z oparciem, 4 szt.
4) wózek do transportu pacjentów w pozycji leżącej, 1 szt.
5) wózek do transportu pacjentów w pozycji siedzącej – wózek inwalidzki, 3 szt.
6) stojak na kroplówkę z półką, 2 szt.
7) stół zabiegowy z podnóżkiem, 1 szt.
8) wózek na zwłoki, 1 szt.
Pakiet Nr 3.
1) aparat do rr naścienny, 3 szt.
2) waga lekarska elektroniczna ze wzrostomierzem, 2 szt.
3) ssak elektryczny, 1 szt.
4) aparat do EKG z wózkiem, 1 szt.
5) defibrylator, 1 szt.
Pakiet Nr 4.
1) łóżko szpitalne elektryczne wielofunkcyjne, 15 szt.
2) szafka szpitalna przyłóżkowa, 54 szt.
Pakiet Nr 5.
1) materac do łóżka, 37 szt.
Pakiet Nr 6.
1) lampa bakteriobójcza przepływowa naścienna, 2 szt.
2) lampa bakteriobójcza przepływowa jezdna, 1 szt.
Pakiet Nr 7.
1) wyposażenie kuchenki oddziałowej – meble ze stali nierdzewnej, bemar, kuchenka, mikrofalowa, lodówka, 1 kpl.
2) wyposażenie pomieszczeń gospodarczych – basen gospodarczy i stół roboczy, 3 kpl.
3) wyposażenie pomieszczenia gospodarczego w piwnicy – basen gospodarczy i stół roboczy, 1 kpl.

Modo de apresentação
Não disponível
Podem ser apresentadas propostas
Submission for one or more lots
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Anúncio de pré-informação
Condições de abertura do concurso (data)
13/08/2013 10:15
Local de execução
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.