Publications Office of the EU
PL-Dąbrowa Tarnowska: Assistência médica - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Dąbrowa Tarnowska: Assistência médica

  • Publicado
    18/11/2011
  • Prazo limite
    28/12/2011
  • Abertura das propostas
    28/12/2011
  • Adjudicado
    21/02/2012
  • Hoje
    04/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Supplies
Renovável
No
Comprador
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Local de execução
NUTS code: PL217 Tarnowski
Localização do comprador
NUTS code: Não disponível
Setor de atividade (CPV principal)
33196000 Assistência médica
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
916,702.80 PLN
Montante total final do contrato (sem IVA)
915,523.17 PLN
Para mais informações, consultar cada lote
Número de lotes
77
Número de referência do concurso
31/11/ZP
Descrição

Dostawa artykułów medycznych.
— pakiet 1: Cewniki łączniki,
— pakiet 3: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 4: Ssaki próżniowe z wymiennymi wkładami workowymi,
— pakiet 5: Maski czepki i fartuchy,
— pakiet 6: Sprzęt jednorazowego użytku,
— pakiet 7: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 8: Zestawy do kaniulacji metodą Seldingera,
— pakiet 9: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 10: Drobny sprzęt medyczny,
— pakiet 11: Zgłębniki i przyrządy do żywienia dojelitowego,
— pakiet 12: Maski krtaniowe jednorazowego użytku,
— pakiet 13: Aplikator do przygotowania i pobierania leków z butelek,
— pakiet 15: Smoczki, gruszki,
— pakiet 16: Zestaw drenażu przezskórnego,
— pakiet 17: Zestaw do punkcji jamy opłucnowej,
— pakiet 18: Igły do pobierania leków z fiolek,
— pakiet 19: Higiena skóry i włosów,
— pakiet 20: Papier do drukarki do defibrylatorów,
— pakiet 21: Pościel jednorazowego użytku włókninowa,
— pakiet 22: Klipsy tytanowe,
— pakiet 23: Wkłady do basenów i kaczek,
— pakiet 24: Strzygarki chirurgiczne,
— pakiet 25: Koce grzewcze,
— pakiet 26: Fartuch chirurgiczny,
— pakiet 27: Zestawy do kaniulacji,
— pakiet 28: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 29: Układy oddechowe do aparatu do znieczulenia, respiratora i inne akcesoria jednorazowego użytku,
— pakiet 30: Drenaż jam opłucnowych,
— pakiet 31: Dreny, końcówki do odsysania,
— pakiet 32: Przyrząd do przetaczania płynów dozujących,
— pakiet 33: Przyrządy do przetaczania, worki na mocz,
— pakiet 34: Worek kolostomijny,
— pakiet 35: Kaniule, kraniki,
— pakiet 36: Kaniule,
— pakiet 37: Rampa trójdrożna,
— pakiet 40: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 41: Aparat – do treningu oddechowego,
— pakiet 42: Sprzęt do resuscytacji,
— pakiet 43: Igły i strzykawki,
— pakiet 44: System kapilarny do pobierania krwi włośniczkowej,
— pakiet 45: Ostrza chirurgiczne,
— pakiet 46: Żele do USG i EKG,
— pakiet 47: Elektrody do EKG,
— pakiet 48: Rurki intubacyjne,
— pakiet 49: Rurki signoidoskopowe,
— pakiet 50: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 51: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 52: Rurki tracheotomijne,
— pakiet 53: Dreny, zgłębniki, kanki,
— pakiet 54: Maski resuscytacyjne 1 x użytku,
— pakiet 55: Papier do EKG i KTG,
— pakiet 57: Cewnik moczowodowy,
— pakiet 58: Cewniki, dreny,
— pakiet 59: Cewniki, łączniki,
— pakiet 60: Elektrody do czasowej stymulacji serca,
— pakiet 61: Cewniki dla Pracowni Urodynamiki,
— pakiet 62: Uchwyty mocujące cewnik,
— pakiet 64: Rurki krtaniowe,
— pakiet 65: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 66: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych,
— pakiet 68: Igła do znieczuleń typu Pencil - Point,
— pakiet 69: Drobny sprzęt anestezjologiczny,
— pakiet 70: Filtry oddechowe,
— pakiet 71: Wkład do strzykawki automatycznej,
— pakiet 72: Zestaw do usuwania szwów,
— pakiet 73: Zestaw do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 74: Higiena jamy ustnej,
— pakiet 75: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii (PEG),
— pakiet 76: Żel do cewnikowania pęcherza moczowego,
— pakiet 77: Zestaw do biopsji wątroby.

Modo de apresentação
Não disponível
Podem ser apresentadas propostas
Submission for one or more lots
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Anúncio de pré-informação
Condições de abertura do concurso (data)
28/12/2011 11:00
Local de execução
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.