Publications Office of the EU
Eslováquia-Trenčín: Serviços de arquitectura e afins - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Eslováquia-Trenčín: Serviços de arquitectura e afins

  • Publicado
    14/06/2019
  • Prazo limite
    23/09/2019
  • Adjudicado
    05/12/2019
  • Hoje
    01/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Services
Renovável
No
Comprador
Mesto Trenčín
Local de execução
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Localização do comprador
NUTS code: SK022 Trenčiansky kraj
Setor de atividade (CPV principal)
71200000 Serviços de arquitectura e afins
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
Não disponível
Montante total final do contrato (sem IVA)
32,000.00 EUR
Número de referência do concurso
UP-VO /2019
Descrição

Predmetom súťaže je urbanisticko-architektonicko-krajinárske riešenie revitalizácie pešej zóny v Trenčíne: Hviezdoslavova - Jaselská - Vajanského Sládkovičova.
Predpokladané náklady na realizáciu projektu (zhotovenie diela) bez inžinierskych sietí a integrovaného modulárneho verejného osvetlenia sú 2 312 000,00 EUR bez DPH.
Vzhľadom k tomu, že vyhlasovateľ v čase vyhlásenia súťaže návrhov nevie, či si správcovia jednotlivých inžinierskych sietí budú sami vykonávať realizáciu inžinierskych sietí vrátane projektových dokumentácií, nezahŕňa ich do predpokladaných nákladov na realizáciu projektu a projektové dokumentácie jednotlivých inžinierskych sietí vrátane integrovaného modulárneho verejného osvetlenia nie sú predmetom tejto súťaže.
Predpokladaná hodnota predmetu súťaže (t.z. súčet cien v súťaži návrhov a ceny za projektovú dokumentáciu, ktorá bude zadaná na základe výsledkov tejto súťaže návrhov) je 182 000,00 EUR bez DPH, z toho maximálna hodnota služieb zadaných v priamom rokovacom konaní nasledujúcom po tejto súťaži návrhov je 142 000,00 EUR bez DPH a súčet odmien v tejto súťaži návrhov je najviac 40 000,-EUR.
V prípade, ak ponuková cena účastníka za vypracovanie projektovej dokumentácie vrátane DPH bude vyššia ako predpokladaná hodnota zákazky určená vyhlasovateľom s DPH, môže vyhlasovateľ považovať takúto ponuku za neprijateľnú a má právo neprijať ju.
Podľa predmetu riešenia sa súťaž vyhlasuje ako urbanisticko-architektonicko-krajinárska súťaž (kombinovaná súťaž návrhov podľa § 1 ods. 1 písm. g) Vyhlášky Úradu pre verejné obstarávanie č. 157/2016 Z. z. o súťaži návrhov).
Podľa účelu sa súťaž vyhlasuje ako projektová.
Podľa okruhu účastníkov sa súťaž vyhlasuje ako verejná, pre vopred neurčený počet anonymných účastníkov v prvom kole. Maximálny počet účastníkov, ktorí budú vyzvaní do druhého kola, sú piati, minimálny počet sú traja. (viď bod 13.2 týchto súťažných podmienok). Druhé kolo bude tiež anonymné.
Podľa počtu kôl sa súťaž vyhlasuje ako dvojkolová.
Cieľom prvého kola súťaže návrhov je nájsť najvhodnejšie riešenia predmetu súťaže pre postup do druhého kola, ktoré splnia požiadavky vyhlasovateľa, obsiahnuté v týchto súťažných podmienkach.
V druhom kole budú postupujúce návrhy z prvého kola revidované odporúčaniami poroty a dopracované o podrobnejšie krajinárske riešenie, detaily, povrchy, špecifikáciu materiálov, osvetlenia, mobiliáru, drobnej architektúry, prípadných priestorových architektonických konštrukcií (objektov), umeleckých diel a podobne.
Obsahové požiadavky na návrh sú uvedené v súťažnej pomôcke 1 Zadanie, ktorá je ako príloha k Súťažným podmienkam.
Vyhlasovateľ oznamuje, že na súťaž návrhov nadväzuje postup zadávania zákazky na poskytnutie služby podľa § 81 písm. h) a § 82 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Na základe výsledkov súťaže bude v priamom rokovacom konaní zadávaná zákazka, ktorej predmetom bude dodanie týchto služieb:
— dopracovanie súťažného návrhu do formy štúdie
— dopracovanie súťažného návrhu do formy dokumentácie pre územné konanie
— dopracovanie súťažného návrhu do formy dokumentácie pre stavebné konanie
— dopracovanie súťažného návrhu do formy dokumentácie pre realizáciu stavby
— výkon autorského dozoru.
Projektová dokumentácie bude členená na 3 etapy v zmysle súťažnej pomôcky 2a.
Účastník, ktorý predloží v rámci súťaže návrh, udeľuje vyhlasovateľovi súhlas na používanie návrhu (ďalej len Licencia), v zmysle návrhu Licenčnej zmluvy. Účastník sa zaväzuje vysporiadať všetky právne vzťahy s tretími osobami, ktoré sa budú podieľať na spracovaní návrhu tak, aby si tretia osoba nemohla uplatňovať voči vyhlasovateľovi žiadne nároky. V prípade, že si tretia osoba uplatní voči vyhlasovateľovi nárok z titulu porušenia autorských práv, účastník sa zaväzuje nahradiť vyhlasovateľovi škodu, ktorá mu vznikne v dôsledku uplatnenia nároku treťou osobou, a to v plnej výške.
Podrob. informácie sú uvedené v SP.

Modo de apresentação
Contacto eletrónico alternativo:
http://www.josephine.proebiz.com
Podem ser apresentadas propostas
Not applicable
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Não disponível
Condições de abertura do concurso (data)
Não disponível
Local de execução
Método de adjudicação
Other
Valor estimado
Não disponível
Valor final do contrato
32,000.00 EUR
Adjudicação do contrato
Designação oficial: Atelier Art, s.r.o.
Endereço postal: Radlinského 24C,
Localidade: Bratislava
Código postal: 811 07
País: SVK
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.