Publications Office of the EU
Polónia-Varsóvia: Pacotes de software e sistemas de informação - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Esta página contém conteúdo gerado automaticamente para melhorar a facilidade de localização e a acessibilidade

- assinala códigos CPV detetados automaticamente no texto do procedimento

Polónia-Varsóvia: Pacotes de software e sistemas de informação

  • Publicado
    13/04/2013
  • Prazo limite
    22/05/2013
  • Abertura das propostas
    22/05/2013
  • Adjudicado
    08/07/2013
  • Hoje
    01/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Supplies
Renovável
No
Comprador
Kancelaria Senatu
Local de execução
NUTS code: Vários locais de execução
Localização do comprador
NUTS code: Não disponível
Setor de atividade (CPV principal)
48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
950,000.00 PLN
Montante total final do contrato (sem IVA)
1,176,520.22 PLN
Número de referência do concurso
BPSP-340-5/13 KP-1/13
Descrição

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu do głosowania z torem audio w sali posiedzeń Senatu, wraz z serwisem i opcjonalnymi pracami rozwojowymi w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2. Przedmiot zamówienia – opis ogólny
2.2. Elementem Sali Posiedzeń Senatu RP jest system (konferencyjny) do obsługi głosowań zwany dalej systemem, pozwalający na:
2.2.2. Wykonywanie parlamentarnych głosowań imiennych;
2.2.3. Prowadzenie dyskusji z miejsc;
2.2.4. Współpracę z innymi systemami.
3. Istniejący system, wobec wyeksploatowania i wykonywanego remontu sali, zostanie w ramach ww.
postępowania, wymieniony na nowy.
4. Przedmiotem zamówienia jest elektroniczny system obsługi głosowań stanowiący zestaw urządzeń i programów służących do:
4.1. Identyfikacji głosujących/dyskutujących przy pomocy stykowych kart elektronicznych;
4.2. Realizacji głosowań;
4.3. Obsługi dyskusji prowadzonej z miejsc;
4.4. Przesyłania do wyświetlania komunikatów tekstowych, informacji o mówcach i głosowaniach;
4.5. Drukowania wyników głosowań;
4.6. Gromadzenia lokalnie ww. informacji i przesyłania jej do innych odbiorców;
4.7. Zarządzania opisanymi wyżej procesami i prezentacji zachodzących zjawisk na monitorach operatora;
5. Dostarczony system będzie musiał być dostosowany do posiadanych przez Kancelarię Senatu:
5.1. Systemu wizualizacji informacji na Sali Posiedzeń na ekranach LCD;
5.2. Systemu TV w zakresie sterowania i wyświetlania informacji;
5.3. Innych systemów gromadzenia informacji.
6. Zamówienie obejmuje:
6.1. Wykonanie projektu;
6.2. Dostawę elementów;
6.3. Dostarczenie dedykowanego oprogramowania;
6.4. Okablowanie sali w niezbędnym zakresie;
6.5. Instalację dostarczonych elementów systemu na sali;
6.6. Uruchomienie i testowanie systemu;
6.7. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
6.8. Asystę techniczną w czasie 3 pierwszych posiedzeń z nowym systemem;
6.9. Prace serwisowe (niegwarancyjne);
6.10. Rozwój funkcjonalności systemu w okresie użytkowania.
7. Umowa zostanie zawarta na okres 48 miesięcy, przy czym
7.1. System musi zostać zainstalowany i oddany do użytkowania w 2013 r. na warunkach określonych w SIWZ;
7.2. Serwis i prace rozwojowe będą się odbywały w pozostałym okresie umowy;
7.3. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie wypłacane:
7.3.1. Jednorazowo po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu;
7.3.2. Za prace serwisowe i rozwojowe, stosownie do ich przebiegu;
8. Fazy realizacji zamówienia
8.1. Zamawiający oczekuje wydzielenia następujących faz:
8.1.1. Faza I – projekt wykonawczy;
8.1.2. Faza II – wykonanie systemu (sprzętowe i programowe);
8.1.3. Faza III – dostawa, montaż i uruchomienie na sali;
8.1.4. Faza IV – serwisowanie i rozwój systemu.
9. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała w siedzibie Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6, w Warszawie.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania niniejszego zamówienia.
11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Modo de apresentação
As propostas ou pedidos de participação devem ser apresentados a:
Designação oficial: Kancelaria Senatu Kancelaria Ogólna, ul. Wiejska 6, 00-902 Warszawa, budynek B, wejście BII, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.
Endereço postal: ul. Wiejska 6
Localidade: Warszawa
Código postal: 00-902
País: POL
Podem ser apresentadas propostas
Submission for all lots
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Anúncio de pré-informação
Condições de abertura do concurso (data)
22/05/2013 12:30
Método de adjudicação
The most economic tender
Valor estimado
950,000.00 PLN
Valor final do contrato
1,176,520.22 PLN
Adjudicação do contrato
Designação oficial: TRIAS AVI Sp. z o.o.
Endereço postal: ul. Kabaretowa 21
Localidade: Warszawa
Código postal: 01-942
País: POL
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.