Publications Office of the EU
Bulgária-Sófia: Serviços de telecomunicações - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgária-Sófia: Serviços de telecomunicações

  • Publicado
    17/11/2015
  • Prazo limite
    28/12/2015
  • Abertura das propostas
    29/12/2015
  • Adjudicado
    11/02/2016
  • Hoje
    05/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Services
Renovável
No
Comprador
ДП „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Local de execução
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Localização do comprador
NUTS code: Não disponível
Setor de atividade (CPV principal)
64200000 Serviços de telecomunicações
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
445,000.00 BGN
Montante total final do contrato (sem IVA)
445,000.00 BGN
Para mais informações, consultar cada lote
Número de lotes
2
Número de referência do concurso
Não disponível
Descrição

Предмет на настоящата обществена поръчка по Обособена позиция 1 е предоставянето на електронни съобщителни услуги чрез обществена електронна съобщителна подвижна/мобилна клетъчна мрежа по стандарт GSM/UMTS с национално покритие и извършване на специализирани услуги и доставки включващи: входящите и изходящи гласови телефонни разговори с абонати на всички далекосъобщителни оператори в Република България, включително роуминг, обособяването на корпоративна затворена група, чиято численост може да надхвърли 2 850 абонати, предаване на данни кратки съобщения — входящи и изходящи съобщения (SMS), (МMS), достъп до мобилен интернет през GPRS/EDGE/UMTS, детайлни справки — в електронен вид и на разпечатка, а също така и допълнителни услуги.
Предмет на настоящата обществена поръчка по Обособена позиция 2 е услуга, която включва осигуряване на фиксирана телефонна услуга, съгласно условията на Възложителя и техническите изисквания, описани по-долу, включително получаване и изпращане на факсимилни съобщения, за директните аналогови телефонни постове (POTS) и абонатните постове от собствената цифрова учрежденска автоматична телефонна централа на Възложителя (автоматичен вход към ЦУАТЦ) и осигуряване на възможност за ползване на останалите услуги, предлагани от участника при преференциални условия по отношение на ДП НКЖИ.

Modo de apresentação
As propostas ou pedidos de participação devem ser apresentados a:
Designação oficial: ДП „Национална компания Железопътна инфраструктура“
Número de registo nacional: 130823243
Endereço postal: бул. „Княгиня Мария-Луиза“ № 110
Localidade: София
Código postal: 1233
País: BGR
Pessoa de contacto: служба „Деловодство“
Podem ser apresentadas propostas
Submission for one or more lots
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
Anúncio de pré-informação
Condições de abertura do concurso (data)
29/12/2015 10:00
Local de execução
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.