Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Concursos da UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Publicado
    28/03/2025
  • Prazo limite
    28/04/2025
  • Adjudicado
    28/05/2025
  • Hoje
    03/09/2026
Estado
Adjudicado
Tipo de contrato
Services
Renovável
No
Comprador
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Local de execução
NUTS code: anyw
Localização do comprador
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Setor de atividade (CPV principal)
79956000 Serviços de organização de feiras e exposições
Montante total estimado do contrato (sem IVA)
8,250,000.00 CZK
Montante total final do contrato (sem IVA)
8,250,000.00 CZK
Número de referência do concurso
Não disponível
Descrição

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Modo de apresentação
Contacto eletrónico alternativo:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Podem ser apresentadas propostas
Apresentação por via eletrónica: necessário
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informações sobre um contrato público, um acordo-quadro ou um sistema de aquisição dinâmico
O procedimento exige a celebração de um acordo-quadro
Condições de abertura do concurso (data)
Não disponível
Local de execução
Método de adjudicação
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Valor estimado
8,250,000.00 CZK
Valor final do contrato
8,250,000.00 CZK
Adjudicação do contrato
Designação oficial: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Endereço postal:
Localidade: Ledenice
Código postal: 37311
País:
Informações prévias
Contrato
Adjudicação
Footnote - legal notice

Os conteúdos publicados nesta página constituem apenas um serviço complementar e não produzem efeitos jurídicos. As Instituições da União não assumem qualquer responsabilidade por estes conteúdos. As versões oficiais dos anúncios de concursos públicos são as publicadas no Suplemento do Jornal Oficial da União Europeia e disponíveis no TED. É possível aceder diretamente a esses textos oficiais através das ligações incluídas nesta página. Para mais informações, consulte a declaração relativa à explicabilidade e responsabilidade em matéria de contratação pública.