23.4.2010   

SL

Uradni list Evropske unije

C 104/10


Seznam imenovanj, ki jih je opravil Svet

Januar, februar in marec 2010 (socialno področje)

2010/C 104/04

Odbor

Konec mandata

Objava v UL

Oseba, ki se nadomesti

Odstop/imenovanje

Član/nadomestni član

Skupina

Država

Imenovana oseba

Pripadnost

Datum sklepa Sveta

Svetovalni odbor za socialno varnost delavcev migrantov

29.3.2011

C 83, 7.4.2009

Chryso ORPHANOU

odstop

nadomestni član

vlada

Ciper

Sylia KYRMITSI

Ministry of Labour and Social Insurance

18.1.2010

Svetovalni odbor za prosto gibanje delavcev

24.9.2010

C 253, 4.10.2008

Michal GAWRYSZCZAK

odstop

član

delodajalci

Poljska

Magdalena KOSTULSKA

Confédération Polonaise d'Employeurs

16.2.2010

Svetovalni odbor za prosto gibanje delavcev

24.9.2010

C 253, 4.10.2008

Raúl RODRIGUEZ PORRAS

odstop

član

vlada

Španija

Paloma MARTINEZ GAMO

Ministerio de Trabajo e Inmigración

8.3.2010

Upravni odbor Evropske fundacije za izboljšanje življenjskih in delovnih razmer

30.11.2010

C 282, 24.11.2007

Nathalie CHADEYRON

odstop

član

delodajalci

Francija

Emmanuel JAHAN

Air France

18.1.2010

Upravni odbor Evropske fundacije za izboljšanje življenjskih in delovnih razmer

30.11.2010

C 282, 24.11.2007

Juan Pablo PARRA GUTIÉRREZ

odstop

član

vlada

Španija

María de MINGO CORRAL

Ministerio de Trabajo e Inmigración

16.2.2010

Upravni odbor Evropske fundacije za izboljšanje življenjskih in delovnih razmer

30.11.2010

C 282, 24.11.2007

Heitor SALGUEIRO

odstop

član

delodajalci

Portugalska

Antonio VERGUEIRO

CIP — Confederation of Portuguese Industry

16.2.2010

Upravni odbor Evropske fundacije za izboljšanje življenjskih in delovnih razmer

30.11.2010

C 282, 24.11.2007

Lazar LAZAROV

odstop

član

vlada

Bolgarija

Hristina MITREVA

Ministry of Labour and Social Policy

22.2.2010

Upravni odbor Evropske fundacije za izboljšanje življenjskih in delovnih razmer

30.11.2010

C 282, 24.11.2007

Malgorzata RUSEWICZ

odstop

član

delodajalci

Poljska

Piotr SARNECKI

Social Affairs Department, PKPP Llewiatan

8.3.2010

Upravni odbor Evropske agencije za varnost in zdravje pri delu

7.11.2010

C 271, 14.11.2007

Marios KOURTELLIS

odstop

nadomestni član

vlada

Ciper

Anastassios YIANNAKI

Department of Labour Inspection

8.3.2010

Upravni odbor Evropske agencije za varnost in zdravje pri delu

7.11.2010

C 271, 14.11.2007

Elizabeth HODKINSON

odstop

član

vlada

Združeno kraljestvo

Clive FLEMING

Health and Safety Executive

22.3.2010

Upravni odbor Evropskega inštituta za enakost spolov

31.5.2010

C 128, 9.6.2007

Frédérique FASTRE

odstop

nadomestni član

vlada

Belgija

Annemie PERNOT

Représentation Permanente de la belgique auprès de l'UE

8.3.2010