23.4.2010   

NL

Publicatieblad van de Europese Unie

C 104/10


Overzicht van de benoemingen waartoe de Raad heeft besloten

Januari, februari en maart 2010 (sociale zaken)

2010/C 104/04

Comité

Einde mandaat

Bekendmaking in PB

Vervangen persoon

Afgetreden/benoemd

Gewoon lid/Plaatsvervangend lid

Groep

Land

Benoemde persoon

Verbonden aan

Datum besluit van de Raad

Raadgevend Comité voor de sociale zekerheid van migrerende werknemers

29.3.2011

C 83 van 7.4.2009

mevrouw Chryso ORPHANOU

Afgetreden

Plaatsvervangend lid

Regering

Cyprus

mevrouw Sylia KYRMITSI

Ministry of Labour and Social Insurance

18.1.2010

Raadgevend Comité voor het vrije verkeer van werknemers

24.9.2010

C 253 van 4.10.2008

de heer Michal GAWRYSZCZAK

Afgetreden

Gewoon lid

Werkgevers

Polen

mevrouw Magdalena KOSTULSKA

Poolse vereniging van werkgevers

16.2.2010

Raadgevend Comité voor het vrije verkeer van werknemers

24.9.2010

C 253 van 4.10.2008

de heer Raúl RODRIGUEZ PORRAS

Afgetreden

Gewoon lid

Regering

Spanje

mevrouw Paloma MARTINEZ GAMO

Ministerio de Trabajo e Inmigración

8.3.2010

Raad van bestuur van de Europese Stichting tot verbetering van de levens- en arbeidsomstandigheden

30.11.2010

C 282 van 24.11.2007

mevrouw Nathalie CHADEYRON

Afgetreden

Gewoon lid

Werkgevers

Frankrijk

de heer Emmanuel JAHAN

Air France

18.1.2010

Raad van bestuur van de Europese Stichting tot verbetering van de levens- en arbeidsomstandigheden

30.11.2010

C 282 van 24.11.2007

de heer Juan Pablo PARRA GUTIÉRREZ

Afgetreden

Gewoon lid

Regering

Spanje

mevrouw María de MINGO CORRAL

Ministerio de Trabajo e Inmigración

16.2.2010

Raad van bestuur van de Europese Stichting tot verbetering van de levens- en arbeidsomstandigheden

30.11.2010

C 282 van 24.11.2007

de heer Heitor SALGUEIRO

Afgetreden

Gewoon lid

Werkgevers

Portugal

de heer Antonio VERGUEIRO

CIP — Confederation of Portuguese Industry

16.2.2010

Raad van bestuur van de Europese Stichting tot verbetering van de levens- en arbeidsomstandigheden

30.11.2010

C 282 van 24.11.2007

de heer Lazar LAZAROV

Afgetreden

Gewoon lid

Regering

Bulgarije

mevrouw Hristina MITREVA

Ministry of Labour and Social policy

22.2.2010

Raad van bestuur van de Europese Stichting tot verbetering van de levens- en arbeidsomstandigheden

30.11.2010

C 282 van 24.11.2007

mevrouw Malgorzata RUSEWICZ

Afgetreden

Gewoon lid

Werkgevers

Polen

de heer Piotr SARNECKI

Social Affairs Department, PKPP Llewiatan

8.3.2010

Raad van bestuur van het Europees Agentschap voor de veiligheid en de gezondheid op het werk

7.11.2010

C 271, van 14.11.2007

de heer Marios KOURTELLIS

Afgetreden

Plaatsvervangend lid

Regering

Cyprus

de heer Anastassios YIANNAKI

Department of Labour Inspection

8.3.2010

Raad van bestuur van het Europees Agentschap voor de veiligheid en de gezondheid op het werk

7.11.2010

C 271, van 14.11.2007

mevrouw Elizabeth HODKINSON

Afgetreden

Gewoon lid

Regering

Verenigd Koninkrijk

de heer Clive FLEMING

Health and Safety Executive

22.3.2010

Raad van bestuur van het Europees Instituut voor gendergelijkheid

31.5.2010

C 128 van 9.6.2007

mevrouw Frédérique FASTRE

Afgetreden

Plaatsvervangend lid

Regering

België

mevrouw Annemie PERNOT

Permanente vertegenwoordiging van België bij de EU

8.3.2010