23.4.2010   

HU

Az Európai Unió Hivatalos Lapja

C 104/10


A Tanács általi kinevezések listája

2010. január, február és március (szociális terület)

2010/C 104/04

Bizottság

A megbízatás lejárta

A Hivatalos Lapban való közzététel

Leköszönő személy

Lemondás/Kinevezés

Tag/Póttag

Csoport

Ország

Kinevezett személy

Küldő intézmény

A Tanács határozatának dátuma

A migráns munkavállalók szociális biztonságával foglalkozó tanácsadó bizottság

2011.3.29.

C 83., 2009.4.7.

Chryso ORPHANOU

Lemondás

Póttag

Kormány

Ciprus

Sylia KYRMITSI

Ministry of Labour and Social Insurance

2010.1.18.

A munkavállalók szabad mozgásával foglalkozó tanácsadó bizottság

2010.9.24.

C 253., 2008.10.4.

Michal GAWRYSZCZAK

Lemondás

Tag

Munkaadók

Lengyelország

Magdalena KOSTULSKA

Confédération Polonaise d'Employeurs

2010.2.16.

A munkavállalók szabad mozgásával foglalkozó tanácsadó bizottság

2010.9.24.

C 253., 2008.10.4.

Raúl RODRIGUEZ PORRAS

Lemondás

Tag

Kormány

Spanyolország

Paloma MARTINEZ GAMO

Ministerio de Trabajo e Inmigración

2010.3.8.

Az Európai Alapítvány az Élet- és Munkakörülmények Javításáért igazgatótanácsa

2010.11.30.

C 282., 2007.11.24.

Nathalie CHADEYRON

Lemondás

Tag

Munkaadók

Franciaország

Emmanuel JAHAN

Air France

2010.1.18.

Az Európai Alapítvány az Élet- és Munkakörülmények Javításáért igazgatótanácsa

2010.11.30.

C 282., 2007.11.24.

Juan Pablo PARRA GUTIÉRREZ

Lemondás

Tag

Kormány

Spanyolország

María de MINGO CORRAL

Ministerio de Trabajo e Inmigración

2010.2.16.

Az Európai Alapítvány az Élet- és Munkakörülmények Javításáért igazgatótanácsa

2010.11.30.

C 282., 2007.11.24.

Heitor SALGUEIRO

Lemondás

Tag

Munkaadók

Portugália

Antonio VERGUEIRO

CIP — Confederation of Portuguese Industry

2010.2.16.

Az Európai Alapítvány az Élet- és Munkakörülmények Javításáért igazgatótanácsa

2010.11.30.

C 282., 2007.11.24.

Lazar LAZAROV

Lemondás

Tag

Kormány

Bulgária

Hristina MITREVA

Ministry of Labour and Social policy

2010.2.22.

Az Európai Alapítvány az Élet- és Munkakörülmények Javításáért igazgatótanácsa

2010.11.30.

C 282., 2007.11.24.

Malgorzata RUSEWICZ

Lemondás

Tag

Munkaadók

Lengyelország

Piotr SARNECKI

Social Affairs Department, PKPP Llewiatan

2010.3.8.

Az Európai Munkahelyi Biztonsági és Egészségvédelmi Ügynökség igazgatótanácsa

2010.11.7.

C 271., 2007.11.14.

Marios KOURTELLIS

Lemondás

Póttag

Kormány

Ciprus

Anastassios YIANNAKI

Department of Labour Inspection

2010.3.8.

Az Európai Munkahelyi Biztonsági és Egészségvédelmi Ügynökség igazgatótanácsa

2010.11.7.

C 271., 2007.11.14.

Elizabeth HODKINSON

Lemondás

Tag

Kormány

Egyesült Királyság

Clive FLEMING

Health and Safety Executive

2010.3.22.

A Nemek Közötti Egyenlőség Európai Intézetének igazgatótanácsa

2010.5.31.

C 128., 2007.6.9.

Frédérique FASTRE

Lemondás

Póttag

Kormány

Belgium

Annemie PERNOT

Représentation Permanente de la Belgique auprès de l'UE

2010.3.8.