Publications Office of the EU
Niemcy-Überlingen: Roboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Überlingen: Roboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych

  • Odaítélve
    28/06/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadtwerke Überlingen GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45223310 Roboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,581,530.96 EUR
Numer referencyjny oferty
ma-swü-2018-02
Opis

Rohbauarbeiten

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,581,530.96 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Josef Hebel GmbH und Co. KG
Adres pocztowy: Riedbachstr. 9
Miejscowość: Memmingen
Kod pocztowy: 87700
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.