Publications Office of the EU
Irlandia-Dublin: Świadczenie usług oceny w celu wsparcia programu Eurofoundu w dziedzinie monitorowania i oceny na lata 2013–2016 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Irlandia-Dublin: Świadczenie usług oceny w celu wsparcia programu Eurofoundu w dziedzinie monitorowania i oceny na lata 2013–2016

  • Odaítélve
    19/09/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79419000 Usługi konsultacyjne w zakresie ewaluacji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
230,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2013/0434/3049.
Opis

Eurofound zawarł 2 umowy ramowe w celu wsparcia swoich działań związanych z wdrażaniem programu ocen na lata 2013–2016, poprzez świadczenie następujących usług:
— program dotyczący zadowolenia konsumentów i ich opinii (część 1),
— usługi oceny (część 2).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
230,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
400,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Market and Opinion Research International (trading as IPSOS MORI)
Adres pocztowy: MORI House, 79–81 Borough Road
Miejscowość: London
Kod pocztowy: SE1 1FY
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.