Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Rzym: Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanych

  • Opublikowano
    03/08/2021
  • Termin
    31/08/2021
  • Otwarcie ofert
    31/08/2021
  • Odaítélve
    23/09/2021
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Comando Generale dell'Arma dei Carabinieri - Centro Unico Contrattuale
Miejsce realizacji
NUTS code: ITI43 Roma
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
70310000 Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
193,200.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
184,003.68 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.acquistinretepa.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/08/2021 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
193,200.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
184,003.68 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: FIERA ROMA S.r.l.
Adres pocztowy: Via Portuense n. 1645/1647
Miejscowość: Roma
Kod pocztowy: 00148
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.