Publications Office of the EU
„Promocja komunikacji organu operacyjnego ds. rynków ludowych w regionie Attyki” - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

„Promocja komunikacji organu operacyjnego ds. rynków ludowych w regionie Attyki”

  • Opublikowano
    09/10/2025
  • Termin
    13/11/2025
  • Otwarcie ofert
    14/11/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Φορέας Λειτουργίας Λαϊκών Αγορών Περιφέρειας Αττικής
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79340000 Usługi reklamowe i marketingowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
806,451.61 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

„Komunikat organu operacyjnego ds. rynków publicznych regionu Attyka” BUDŻET NA RZECZ VAT: 806.451,61 € VAT 24%: EUR 193.548,39 KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM KOSZTY OGÓŁEM VAT 24%: 1.000.000,00 € METODA WYKONYWANIA: Otwarty konkurs na usługę elektroniczną w oparciu o kryterium udzielenia zamówienia w ramach oferty najkorzystniejszej ekonomicznie, w oparciu o jakość/cenę

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/11/2025 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός υπηρεσίας με κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει ποιότητας – τιμής
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
806,451.61 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.