Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Usługi strażnicze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Usługi strażnicze

  • Opublikowano
    30/08/2011
  • Termin
    03/10/2011
  • Otwarcie ofert
    04/10/2011
  • Odaítélve
    30/11/2011
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO113 Cluj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79713000 Usługi strażnicze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,700,000.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,157,292.00 RON
Numer referencyjny oferty
9974 din 22.08.2011
Opis

— se vor realiza servicii de paza aferente obiectivelor hidroenergetice aflate in patrimoniul SH Cluj, servicii conform celor detaliate in continutul caietului de sarcini.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
04/10/2011 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,700,000.00 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,157,292.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Tiger Protector Company SRL
Adres pocztowy: str. Ion Tuculescu nr. 42A, bl. PM40, ap. 1, parter, sector 3
Miejscowość: Bucuresti
Kod pocztowy: 100016
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.