Publications Office of the EU
Niemcy-Bonn: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bonn: Elektryczność

  • Opublikowano
    02/05/2014
  • Termin
    12/06/2014
  • Otwarcie ofert
    12/06/2014
  • Odaítélve
    24/06/2014
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stiftung caesar
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
774,400.00 EUR
Numer referencyjny oferty
1160/V03/2014
Opis

Lieferung elektr. Energie (ohne Netznutzung) für die Stiftung caesar ab 1.8.2014-31.12.2017 mit der Option auf Verlängerung um 12 Monate; Lieferung an einer Abnahmestelle.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
12/06/2014 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
774,400.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SWM Versorgungs GmbH
Adres pocztowy: Emmy-Noether-Straße 2
Miejscowość: München
Kod pocztowy: 80992
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.