Publications Office of the EU
Słowacja-Bratysława: Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowacja-Bratysława: Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

  • Opublikowano
    10/05/2022
  • Termin
    07/06/2022
  • Otwarcie ofert
    07/06/2022
  • Odaítélve
    03/08/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
231,800.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
204,615.00 EUR
Numer referencyjny oferty
04/2022/PJ
Opis

Predmetom zákazky je technická podpora kontaktného centra. Cieľ zákazky je zabezpečenie technickej podpory pre
zmenové požiadavky kontaktného centra verejného obstarávateľa a pružné zabezpečenie požiadaviek a zmien na
funkcionalitu systému. Podrobný opis je uvedený v súťažných podkladoch.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/22500/summary
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
07/06/2022 12:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
231,800.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
204,615.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Slovanet, a. s.
Adres pocztowy: Záhradnícka 151
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 82108
Kraj: SVK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.