Publications Office of the EU
Niemcy-Köln-Mülheim: Roboty budowlane w zakresie domów spokojnej starości - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Köln-Mülheim: Roboty budowlane w zakresie domów spokojnej starości

  • Odaítélve
    05/12/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Errichtung einer Containeranlage zur Flüchtlingunterbringung“
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215214 Roboty budowlane w zakresie domów spokojnej starości
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Auf dem Grundstück Schlagbaumsweg/Ostmerheimer Str. sollen 5 Containerblöcke errichtet werden mit insgesamt 400 Plätzen für Geflüchtete sowie sozialen Einrichtungen.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
5,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Recon Germany GmbH
Adres pocztowy: Bahnhofsallee 1
Miejscowość: Fröndenberg / Rhur
Kod pocztowy: 58730
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.