Publications Office of the EU
Zamawianie usług naprawy pojazdów kategorii N2 i N3 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zamawianie usług naprawy pojazdów kategorii N2 i N3

  • Opublikowano
    15/01/2026
  • Termin
    17/02/2026
  • Otwarcie ofert
    17/02/2026
  • Odaítélve
    15/04/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Päästeamet
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EEZZZ Extra-Regio NUTS 3
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50114100 Usługi w zakresie naprawy ciężarówek
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
490,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
430,000.00
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
9
Numer referencyjny oferty
304105-0000
Opis

Przedmiotem zamówienia publicznego jest znalezienie dostawcy usług naprawczych dla pojazdów ratowniczych należących do Rady Ratownictwa, tj. samochodów ciężarowych kategorii N3/N3G i samochodów dostawczych kategorii N2/N2G, w różnych regionach Estonii na warunkach i zgodnie z procedurą przewidzianą w dokumentach zamówienia. / Podstawy wykluczenia i kryteria kwalifikacji: Zob. dokumenty zamówienia.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9700544/tenders
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/9700544/tenders
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
17/02/2026 12:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.