Publications Office of the EU
Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225)

  • Opublikowano
    12/08/2026
  • Mai nap
    07/09/2026
  • Termin
    14/09/2026
  • Otwarcie ofert
    14/09/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85143000 Usługi ambulatoryjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
94,300.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/09/2026 08:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
94,300.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.