Publications Office of the EU
Polska-Łódź: Roboty remontowe i renowacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Łódź: Roboty remontowe i renowacyjne

  • Opublikowano
    16/05/2019
  • Termin
    19/06/2019
  • Anulowano
    16/07/2019
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Miejsce realizacji
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45453000 Roboty remontowe i renowacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
ZP/34/2019
Opis

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są roboty budowlane obejmujące wykonanie instalacji wentylacji na poziomie 12 oraz chłodu na poziomie 12 i 13 oraz przebudowa instalacji elektrycznej na poziomie 12 i 13 w Centrum Symulacji Medycznych w budynku A1 – Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251, w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja obejmująca:
1) program funkcjonalno-użytkowy (PFU) – Załącznik nr 2 do SIWZ,
2) dokumentacja powykonawcza piętra 12 i 13 budynku A1 CKD – wykonana przez firmę Skanska w 2018 r. –
Załączniki nr 3.1 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 12;
Załącznik nr 3.2 do SIWZ – Instalacja oświetlenia – poziom 13;
Załącznik nr 3.3 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 12;
Załącznik nr 3.4 do SIWZ – Instalacja wentylacji – poziom 13;
Załącznik nr 3.5 do SIWZ – Instalacja chłodu – poziom 12;
Załącznik nr 3.6 do SIWZ – Instalacja

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://umed-lodz.ezamawiajacy.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/06/2019 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.